צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
שמי ג'ולי וינו, ומאז שאני זוכרת את עצמי היצירה והאומנות הן חלק בלתי-נפרד מחיי. ככל שהתבגרתי, נחשפתי יותר ויותר לעולם האופנה והתאהבתי. הבנתי שיש תחום אחד שיאפשר לי להביא לידי ביטוי את כישרוני, חוש הסטייל הייחודי שלי ואהבתי לדברים יפים: עיצוב אופנה.

משאיפות למציאות

כדי להתחיל את דרכי בתחום עם בסיס איתן, השלמתי תואר ראשון בעיצוב אופנה. לאחר מכן חברתי למעצבים מובילים בארץ ובחו"ל, ואצלם התמחיתי באופנת כלות וערב. לפני יותר מ-5 שנים, כשהרגשתי מוכנה דיו לצאת לדרך משלי, יצרתי מותג עצמאי לאופנת כלות וערב הנושא את שמי.

לחלום קצת אחרת

הקו העיצובי שלי שונה במהותו בנוף המקומי ומקדש את כל מה שמקורי וייחודי. אני מחוברת מאוד לטרנדים האופנתיים בעולם, ויוצרת שילובים מרתקים של מודרניות וקלאסיות. שילובים מיוחדים אלו הם שהופכים את שמלותיי לחושניות מצד אחד ולאלגנטיות מצד שני. העיצובים שלי מחמיאים לגופן של הכלות, שזוהרות להן כל הדרך לחופה.

להתחיל מהבסיס

מעבר לרעיון מיוחד במינו, החומרים והבדים הם היסודות של שמלותיי ומקור השראה אינסופי עבורי. לכן, איכותם חייבת להיות בשיאה עונה אחר עונה, קולקציה אחר קולקציה. את חומרי הגלם המשובחים אני מייבאת ארצה ממקומות שונים בעולם: הרקמות האתניות למשל מיוצרות בהודו בעבודת יד, מעשה ידי אומן. איטליה היא מקורם של חרוזים ובדים עשירים בפרטים, בעוד שהתחרות הייחודיות עושות את דרכן לסטודיו היישר מצרפת.

בסטודיו ישנה מחלקה מיוחדת, ובה מומחיות לבדים ולמרקמים. תפקידן החשוב מכל הוא להשביח את הבדים הקיימים, לעבד אותם מחדש ולהפכם ליצירות אומנות של ממש. לבדים מתווספים במלאכת מחשבת חרוזים, פנינים, פאייטים וטקסטורה כיד הדמיון הטובה עליהן. התוצאה? בדים יחידים במינם, שעוטפים את כלותיי ברגע הגדול של חייהן.

כל כלה והחזון שלה
ברור לי שדמיינת את שמלת הכלה מאז שהיית ילדה קטנה. כעת, מגיעה ההזדמנות שלי להפוך את הדמיון לשמלה ממשית, אותה תלבשי בהתרגשות ביום החתונה. כדי שתיהני מהדרך ותאהבי עד כלות את התוצאה, תתחילי את התהליך בפגישה עם צוות הסטייליסטיות היצירתי שלי. זה הזמן לספר קצת על עצמך ולשתף אותן מהי הגזרה האהובה עלייך ואיך נראית שמלת החלומות שלך. לאחר מכן, נבחר יחד את הבדים, האפליקציות והתחרות, שבעבודת יד מדהימה יהפכו לשמלה.

שנצא לדרך?

כל אחת זוכה אצלי לתשומת הלב הראויה, לליווי צמוד וליחס אישי. עד כמה שאני מקפידה על איכות התפירה והבדים, חשוב לי לא פחות להשרות בסטודיו אווירה מחבקת ומשפחתית, ושכל כלה תמצא בו את מקומה. אני אוהבת מאוד את מה שאני עושה, ואשמח להיות שותפה לתהליך יצירה יחיד מסוגו: עיצוב שמלת החתונה שלך.

 
ג'ולי וינו שמלות כלה
 
אשמח להיפגש איתך בסטודיו שלי. חייגי 053-8095440 ונתאם פגישת היכרות ומדידות.
בינתיים תוכלי להתרשם מהקולקציות האחרונות, מסרטוני תדמית
שצולמו ברחבי העולם ומשלל כתבות ופרסומים הממליצים באהבה על עיצוביי.